Pierwsze miejsce dla Collage Max w konkursie produkt DlaZdrowia 2008 Brązowa pieczęć natury 2006 w kategorii najlepszy kosmetyk naturalny

Firma AAG Sp. z.o.o. powstała w 1993 roku.

Jesteśmy zarówno producentem jak i jedynym dystrybutorem preparatów Collagen Max® oraz Collagen Sport®.

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce i na Świecie zaproponowaliśmy Państwu unikalny produkt - naturalny, aktywny biologicznie kolagen żelowy o transdermalnych właściwościach pozyskiwany z ryb słodkowodnych (z tołpygi).

Dzięki naszym Partnerom możemy w pełni profesjonalnie dostarczać ten niezwykły preparat wszystkim Klientom, którzy chcą poprawić kondycję swojej skóry, usunąć oznaki zmęczenia, stresu, przepracowania, szkodliwego działania środowiska, oraz starzenia się skóry. Może on zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Chcąc sprostać wszystkim oczekiwaniom zatrudniamy kompetentny i wykwalifikowany personel, który jest do dyspozycji naszych Partnerów.

Nasza misja:

Wszelkie nasze działania zmierzają do zapewnienia wszystkim Klientom możliwości utrzymania młodego i zdrowego wyglądu w zgodzie z naturą.

Pragniemy dostarczyć wysokiej jakości produkty oraz profesjonalną ofertę współpracy dostosowaną do potrzeb naszych Partnerów.

Nadrzędnym celem AAG Sp. z o.o. jest zdobycie zaufania i zadowolenia Klientów.