Pierwsze miejsce dla Collage Max w konkursie produkt DlaZdrowia 2008 Brązowa pieczęć natury 2006 w kategorii najlepszy kosmetyk naturalny

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Korzystając ze stron naszego sklepu internetowego, akceptujesz zasady naszej polityki prywatności, opisane na tej stronie.

1. Dane adresowe klientów przechowywane są w bazie danych AAG Sp. z o.o.

2. Dane adresowe klientów są wykorzystywane przy procesie realizacji zamówienia.

3. Dane adresowe klientów nie będą udostępniane osob trzecim oraz innym podmiotom gospodarczym, o ile nie jest to konieczne do realizacji zamówienia.

4. Nie podanie pełnych danych podczas składania zamówienia, uniemożliwia realizację zamówienia.

5. Na życzenie klienta zgadzamy się usunąć dane adresowe z bazy danych AAG Sp. z o.o.

6.Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mailowych, osobom które dokonały zakupów w naszym sklepie. E-mailing może zawierać zarówno informacje, bezposrednio dotyczące działalności naszego sklepu (np. promocje, nowości w ofercie), jak i te z nim nie związane (np. życzenia). Pragniemy podkreślić, iż dokładamy wszelkich starań, aby e-mailing nie był dla naszych Klientów uciążliwy, ograniczamy jego objętość i wysyłamy go tylko gdy to konieczne.

7.Zastrzegamy sobie prawo do zmian w naszej polityce prywatności. Osoby odwiedzające nasz sklep obowiązuje zawsze aktualnie obowiązująca jej wersja, dostępna na tej stronie.