Pierwsze miejsce dla Collage Max w konkursie produkt DlaZdrowia 2008 Brązowa pieczęć natury 2006 w kategorii najlepszy kosmetyk naturalny

Collagen Max® - zastosowania

KOLAGEN NA PAZNOKCIE

KOLAGENOWE ODŻYWIANIE PAZNOKCI

Bardzo wiele kobiet ma problem z osłabionymi i zniszczonymi paznokciami. Przyczyną może być zła dieta, kontakt z detergentami lub nawet sama jakość wody. Aby dogłębnie odżywić i zregenerować paznokcie oraz skórę wokół nich sugerujemy stosowanie Collagenu Max® Natural.

Collagen Max® Natural regularnie stosowany dogłębnie i trwale odżywia paznokcie, które zyskują ładny wygląd ale będą też mocne i zdrowe. Niedobory rodzimego kolagenu, który jest bardzo ważnym związkiem podporowym w paznokciach, są uzupełniane przez naturalny Collagen® Max.

STOSOWANIE COLLAGENU MAX® NA PAZNOKCIE

Najlepsze rezultaty stosowania kolagenu otrzymamy przy co najmniej dwóch pielęgnacjach dziennie. Polegają one na nałożeniu cienkiej warstwy żelu i rozprowadzeniu (wtarciu) jej w płytkę paznokcia, jego łożysko (macierz) i naskórek dookoła paznokcia. Ręce powinny być wcześniej umyte naturalnymi środkami, a paznokcie lekko zwilżone wodą w celu lepszej wchłanialności preparatu.