Pierwsze miejsce dla Collage Max w konkursie produkt DlaZdrowia 2008 Brązowa pieczęć natury 2006 w kategorii najlepszy kosmetyk naturalny

Collagen Max® - zastosowania

KOLAGEN NA PĘKAJĄCE PIĘTY

Pękające pięty to nie tylko wynik zaniedbań higienicznych lub predyspozycji genetycznych. Jest to poważne schorzenie, które trzeba niezwłocznie leczyć. Skóra na piętach jest średnio dwa razy grubsza niż na reszcie ciała dlatego niezwykle ważne jest jej odpowiednie nawilżenie. Bez niego staje się sucha i wrażliwa na pęknięcia, które potrafią sięgać bardzo głębokich partii skóry. Wtedy bardzo łatwo o infekcję bakteryjną, która może doprowadzić do naprawdę poważnych problemów.

Collagen Max® Natural posiada aktywne składniki przenikające naskórek i zmiękczające tkanki skórne. Głęboko nawilża skórę dzięki strukturze potrójnej superhelisy. Woda w tej strukturze cząsteczki kolagenu dostarczana jest znacznie głębiej niż z innymi preparatami. Dzięki temu skóra jest odpowiednio i przede wszystkim dogłębnie nawilżona, elastyczniejsza oraz odporniejsza na pęknięcia. Zadbaj o swoje stopy aby uwolnić się od dyskomfortu twardych, pękających i nieestetycznych pięt.

STOSOWANIE COLLAGENU MAX® NA PĘKAJĄCE PIĘTY

Po umyciu stóp i ewentualnym usunięciu z nich zbędnego naskórka należy nałożyć cienką warstwę żelu. Kurację tą najlepiej stosować dwa razy dziennie przez okres 2 miesięcy. Po takim czasie kuracji pięty będą gładkie, odpowiednio nawilżone i znacznie zdrowsze.