Pierwsze miejsce dla Collage Max w konkursie produkt DlaZdrowia 2008 Brązowa pieczęć natury 2006 w kategorii najlepszy kosmetyk naturalny

Collagen Max® - zastosowania

KOLAGEN NA EGZEMĘ I ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY

Egzema, czyli chorobowe zmiany skóry przyjmuje bardzo różne formy. Gdy schorzenie jest spowodowane alergia wówczas mamy do czynienia z atopowym zapaleniem skóry. Etiologia tych chorób jest jednak bardzo złożona. Objawy mogą występować długimi latami i stanowić poważny problem społeczno-zdrowotny. Oprócz podstawowego leczenia farmakologicznego ważne jest aby polepszyć kondycję skóry. Bioaktywny kolagen żelowy jest idealnym środkiem do dogłębnego poprawienia kondycji skóry dotkniętej tym schorzeniem.

KOLAGEN A EGZEMA

Chorobowymi objawami egzemy są m.in. zaczerwienienia i różnego rodzaju wypryski. Skóra jest wysuszona i często popękana. Wszelkiego rodzaju jej uszkodzenia bardzo długo się goją. Kolagen dogłębnie nawilża skórę poprzez dostarczenie wody w głębsze partie skóry w strukturze potrójnej superhelisy. Zadrapania i inne rany goją się szybciej. Starsze uszkodzenia jak blizny po poważniejszych ranach stają się mniej widoczne i mniejsze. Kolagen posiada właściwości kojące, które znacznie uśmierzają uczucie pieczenia, swędzenia a nawet bólu.

STOSOWANIE COLLAGENU MAX® NA EGZEMĘ

W zależności od miejsca, które zostało zaatakowane można zastosować Collagen Max® Perfect lub Collagen Max® Special. Na świeżo umytą skórę nanieść cienką warstwę żelu. Otwarte rany należy omijać ale nie istnieją żadne przeciwwskazania, aby zastosować kolagen wokół nich. Kuracja aktywnym kolagenem powinna być systematyczna i przeprowadzana co najmniej dwa razy dziennie. Najpierw ustępuje pieczenie, swędzenie i ból, następnie zaczerwienienia. Dzięki wyłącznie naturalnym składnikom Collagen Max® jest bezpieczny i nie alergizujący, co potwierdzają niezależne badania zamieszczone w dziale atesty i badania. Objawy choroby ustępują na znacznie dłuższy czas niż przy stosowaniu innych środków. Kuracja powinna trwać co najmniej 3-4 miesiące w celu dogłębnej i długotrwałej regeneracji skóry.