Pierwsze miejsce dla Collage Max w konkursie produkt DlaZdrowia 2008 Brązowa pieczęć natury 2006 w kategorii najlepszy kosmetyk naturalny

Collagen Max® - zastosowania

KOLAGEN NA ŁUSZCZYCĘ

METODY LECZENIA ŁUSZCZYCY

Mimo, że bardzo dużo osób choruje na łuszczycę (szacuje się że jest to 4-5% populacji świata) nie istnieją skuteczne i jednolite metody leczenia jej u wszystkich pacjentów. Jest to przewlekłe i powracające schorzenie utrudniające życie. Istnieją jednak sposoby, które pozwolą na normalne i komfortowe funkcjonowanie z chorobą.

KOLAGEN A ŁUSZCZYCA POSPOLITA

Większość osób dotkniętych łuszczycą boryka się z tzw. łuszczycą pospolita. jej objawy świetnie łagodzi Collagen Max® Special. Kolagen wzmacnia skórę oraz niweluje obrzęki. Pomaga w leczeniu świądu i zaczerwienień. Dzięki aktywnym składnikom regeneruje naskórek. Już po 2-3 tygodniach ustępują niektóre objawy. Collagen Max® należy jednak stosować co najmniej 3-4 miesiące w celu osiągnięcia długotrwałych efektów. Należy zaznaczyć, że całkowite wyleczenie nie jest możliwe, ale po prawidłowej kuracji kolagenem objawy ustępują na długi czas.

KOLAGEN A ŁUSZCZYCA PAZNOKCI

Dla osób które cierpią na łuszczycę paznokci polecamy Collagen Max® Natural. Schorzenie to często mylone jest z grzybicą paznokci. Objawami są bruzdy na paznokciach oraz czasem żółte plamki. W wyniku tego schorzenia paznokcie stają się matowe, zdeformowane oraz łatwo ulegają różnego rodzaju uszkodzeniom. Kolagen wygładza płytkę paznokcia i wzmacnia ją. Skutecznie odbudowuje naturalną strukturę paznokcia i zwalcza zmiany chorobowe.

STOSOWANIE COLLAGENU MAX® NA ŁUSZCZYCĘ

Dwa raz dziennie natrzeć żelem miejsca zmienione chorobowo. Wcześniej należy umyć je naturalnymi środkami i pozostawić lekko zwilżone wodą. Stosować przez okres minimum 3-4 miesięcy.