Pierwsze miejsce dla Collage Max w konkursie produkt DlaZdrowia 2008 Brązowa pieczęć natury 2006 w kategorii najlepszy kosmetyk naturalny

Collagen Max® - zastosowania

KOLAGEN NA PARADONTOZĘ

Paradontoza czyli zapalenie przyzębia jest bardzo uciążliwym schorzeniem. Zalecamy wizytę u specjalisty. Leczenie należy wspomóc kuracją kolagenową w celu lepszych efektów. Bioaktywny kolagen żelowy zmniejsza a nawet niweluje większość objawów paradontozy. Kolagen posiada właściwości przeciwbólowe i kojące. W czasie kuracji kolagenem dziąsła przestają krwawić i stają się znacznie mniej wrażliwe. Efekt uśmierzenia bólu najbardziej odczuwalny jest na początku kuracji. Preparat może być stosowany nawet w zaawansowanych stadiach schorzenia.

Naturalne składniki Collagen Max® są nieszkodliwe dla zdrowia i nie powodują żadnych alergii ani podrażnień co potwierdzają niezależne badania zamieszczone w dziale atesty i badania.

Po 3-4 tygodniach systematycznego stosowania zmniejsza się chwiejność zębów. Rozwój schorzenia jest znacznie opóźniony, a nawet następuje cofnięcie większości objawów.

STOSOWANIE COLLAGENU MAX® NA PARADONTOZĘ

Prawidłowa kuracja kolagenem polega na codziennym wcieraniu żelu w dziąsła po posiłkach. Aby kuracja miała jak najlepszy efekt zalecamy stosowanie Collagenu Max® Perfect co najmniej dwa razy dziennie przez okres minimum 4 miesięcy.