Pierwsze miejsce dla Collage Max w konkursie produkt DlaZdrowia 2008 Brązowa pieczęć natury 2006 w kategorii najlepszy kosmetyk naturalny

Collagen Max® - zastosowania

KOLAGEN NA HEMOROIDY

Hemoroidy są poważnym schorzeniem, które sprawia niemały ból i dyskomfort. Aby złagodzić ból z powodzeniem można zastosować Collagen Max®. Polipeptydy wchodzące w skład preparatu zawierają właściwości opiatowe, powodujące zmniejszenie bólu. Stosowanie Collagenu Max® zmniejsza również uczucie swędzenia.

Kolagen jest również głównym składnikiem ścianek naczyń krwionośnych. Dostarczenie tego budulca żyłom znacznie je wzmocni, a nawet zniweluje ich drobne uszkodzenia.

STOSOWANIE COLLAGENU MAX® NA HEMOROIDY

Aby odczuć ulgę od bolesnych objawów chorobowych polecamy Collagen Max® Special, który jest przeznaczony do całego ciała. Należy go stosować dwa razy dziennie na umytą naturalnymi środkami skórę. Wystarczy cienka warstwa żelu. Już po paru dniach pojawią się odczuwalne efekty!

Jako preparat stosowany w różnych Centrach Odnowy Biologicznej, oraz Gabinetach Masażu Collagen Max® skutecznie zmniejsza ból i obrzęki. Collagen Max® to naturalny preparat nie posiadający konserwantów ani barwników, który jest bezpieczny dla skóry. Nie alergizuje co poświadczają badania zamieszczone w dziale badania i atesty.