Pierwsze miejsce dla Collage Max w konkursie produkt DlaZdrowia 2008 Brązowa pieczęć natury 2006 w kategorii najlepszy kosmetyk naturalny

Collagen Max® - zastosowania

KOLAGEN NA TRĄDZIK

TRĄDZIK MŁODZIEŃCZY

Schorzenie to jest bardzo przykre dla osób w młodym wieku i może nawet trwać długo powyżej pełnoletniości. Główną przyczyną trądziku są zmiany hormonalne, które powodują nadmierne pobudzenie czynności gruczołów łojowych.

Collagen Max® walczy z przyczynami powstania trądziku. Reguluje pracę gruczołów łojotokowych, które przy zbytniej produkcji łoju zatykają się. Powoduje to stany zapalne. Kolagen rozwiązuje ten problem poprzez stymulowanie gruczołów do odpowiedniej produkcji łoju. Poprawia kondycję skóry, która przy regularnym stosowaniu staje się też bardziej odporna na zmiany łojotokowe.

TRĄDZIK RÓŻOWATY

Trądzik różowaty zaczyna się od pękających naczynek krwionośnych. Z czasem skóra staje się coraz bardziej sucha, piekąca oraz pojawiają się zaczerwienienia.

Collagen Max® zawiera składniki, które wzmacniają ścianki naczynek krwionośnych, których głównym składnikiem jest właśnie nasz rodzimy kolagen. Ich wzmocnienie znacznie wpływa na polepszenie kondycji skóry twarzy i całego ciała.

NATURALNOŚĆ COLLAGENU MAX®

Collagen Max® zawiera tylko naturalne składniki jak woda, czyste białko, kwas mlekowy i elastyna. Może być stosowany nawet na najbardziej wrażliwą i alergiczną skórę. Jest wolny od wszelkich konserwantów i barwników. Naturalność produktu określają testy biodegradacji i hipoalergiczności zamieszczone na naszej stronie.

STOSOWANIE KOLAGENU NA TRĄDZIK

Na czystą, umytą, lekko wilgotną od wody skórę twarzy bądź dekoltu nałożyć cienką warstwę żelu Collagen Max® Perfect. W przypadku trądziku na innych częściach ciała należy zastosować Collagen Max® Special. Kuracja powinna odbywać się co najmniej 2 razy dziennie przez okres 2-3 miesięcy.

W przypadku trądziku młodzieńczego po paru tygodniach prawdopodobny będzie wzmożony wyprysk łoju na skórze. Jest to proces oczyszczania skóry. Kuracje należy dalej kontynuować, a wkrótce nieprzyjemne objawy miną.