Pierwsze miejsce dla Collage Max w konkursie produkt DlaZdrowia 2008 Brązowa pieczęć natury 2006 w kategorii najlepszy kosmetyk naturalny

Collagen Max® - zastosowania

KOLAGEN NA BLIZNY

KOLAGEN A BLIZNY ORAZ BLIZNOWCE

Istnieje wiele rodzajów blizn. Niektóre w ogóle nam nie przeszkadzają bo są mało widoczne, lecz niektóre potrafią przybrać czerwoną i twardą postać w dodatku znajdując się w widocznym miejscu. Jest to duży problem estetyczny, ale również i zdrowotny ponieważ mogą powodować skurcze i ból.

Naturalny Collagen Max® Perfect lub Special wspomaga leczenie nawet starych blizn oraz bliznowców. Najważniejsza jest jednak systematyczność w stosowaniu przez długi okres. Kolagen jest naturalnym kosmetykiem, który potrzebuje czasu, aby jego składniki mogły poprawić stan skóry. W przypadku blizn Collagen Max® wypełnia ubytki skórne pobudzając nasze fibroblasty do produkcji rodzimego kolagenu. Bliznowce natomiast zmiękcza oraz znacznie rozjaśnia co w konsekwencji prowadzi do ich zaniku. Skuteczność Collagenu Max® polega na uporządkowaniu włókien kolagenowych co wpływa na zmniejszenie a nawet zanik tych uszkodzeń skórnych.

STOSOWANIE COLLAGENU MAX® NA BLIZNY ORAZ BLIZNOWCE

Na świeżo umytą lekko wilgotną skórę nałożyć cienką warstwę żelu i odczekać, aż do wchłonięcia. Film jaki powstaje na skórze można zmyć lub nałożyć dowolny krem. Należy pamiętać tylko, aby krem nie zawierał pewnych składników jak cynki, ceramidy, kwasy, retinol lub witamina C. Im świeższa jest blizna (blizny dojrzewają około roku) tym lepsze efekty można uzyskać kuracją kolagenową.