Pierwsze miejsce dla Collage Max w konkursie produkt DlaZdrowia 2008 Brązowa pieczęć natury 2006 w kategorii najlepszy kosmetyk naturalny

Collagen Max® - zastosowania

KOLAGEN NA ŻYLAKI

KOLAGEN A LECZNIE I ZAPOBIEGANIE POWSTAWANIU ŻYLAKÓW

Collagen Max® posiada wiele właściwości zmniejszających dolegliwości związane z żylakami.

W przypadku gdy żylaki są już widoczne i "wybiły się” w skórze w postaci zgrubień i wylewów kolagen nawilża i uelastycznia skórę do takiego poziomu, że żyły będą mniej widoczne. Żylaki wtedy ,,chowają się” i są mniej dolegliwe. Ponadto peptydy zawarte w kolagenie posiadają właściwości opiatowe, czyli uśmierzania bólu. Nawet przy przewlekłych stanach, w których występują zaczerwienienia oraz bolesne stwardnienia skóry, Collagen Max® przyniesie ulgę obolałym nogom.

W przypadku predyspozycji do posiadania żylaków (stojąca lub siedząca praca, ciąża, zbyt częste gorące kąpiele, opalanie się oraz inne) zaleca się stosowanie kolagenu w celu zapobiegania ich powstawaniu. Białko kolagenowe jest podstawowym budulcem ścianek naczyń krwionośnych. Wzmacnia je i utrzymuje w stanie odpowiedniej drożności. Collagen Max® dzięki swoim transdermalnym (przenikania przez naskórek) właściwościom potrafi uzupełnić niedobory budulcowego białka w naszym układzie krwionośnym.

STOSOWANIE COLLAGENU MAX® PRZY ŻYLAKACH

Należy pamiętać, że Collagen Max® nie wyleczy żylaków, ale znacznie złagodzi ich objawy. Stosowanie aktywnego kolagenu na żylaki powinno odbywać się dwa razy dziennie na zwilżone lekko wodą nogi najlepiej po ich umyciu (bez żadnych kremów). W celu zapobiegania powstawianiu żylaków stosowanie preparatu może być rzadsze – 5-7 razy w tygodniu. Systematyczność w używaniu kolagenu jest bardzo ważna w celu osiągnięcia zamierzonych efektów. Proponujemy stosowanie Collagen Max® Special lub Natural. Pierwsze efekty będą widoczne po 2-3 tygodniach stosowania.