Pierwsze miejsce dla Collage Max w konkursie produkt DlaZdrowia 2008 Brązowa pieczęć natury 2006 w kategorii najlepszy kosmetyk naturalny

Collagen Max® - zastosowania

KOLAGEN NA WŁOSY

SŁABE I ŁAMLIWE WŁOSY

Włosy odżywiane są przez cebulki, a dokładniej przez naczynia krwionośne znajdujące się u ich podstawy. To one dostarczają składniki potrzebne do prawidłowego i zdrowego wzrostu włosów. Wiele czynników sprawia, że włosy stają się słabe i łamliwe, poczynając od diety poprzez źle dobrane preparaty pielęgnacyjne na stresie skończywszy.

Najważniejsza jest rewitalizacja włosów od ich podstawy. Collagen Max® jest preparatem, który dzięki swoim naturalnym składnikom regeneruje poprawną i zdrową budowę cebulek włosów jak i znacznie polepsza przepływ środków odżywczych z naczyń krwionośnych, dzięki wzmocnieniu ścianek tychże naczyń.

STOSOWANIE COLLAGENU MAX® NA WŁOSY

Zastosowanie naturalnego kolagenu w pielęgnacji zniszczonych i słabych włosów jest bardzo proste. Wystarczy po ich umyciu nie wycierać ich do sucha lecz zostawić wilgotne. Następnie należy wmasować Collagen Max® Natural w skórę głowy. Dla lepszego efektu można włosy zawinąć w ręcznik. Zostawić włosy na 10-15 minut do wchłonięcia preparatu.

Można również zrobić płukankę. Polega ona na płukaniu włosów w litrze wody, dodając łyżkę (ok. 10 ml) Collagenu Max® Natural. Płukankę należy wykonać po uprzednim umyciu głowy.

PRZYWRACANIE NATURALNEJ BARWY SIWYM WŁOSOM

Choć może to się wydawać nieprawdopodobne, naturalny aktywny kolagen dzięki swoim unikatowym właściwościom regeneracyjnym może przywrócić naturalny kolor siwym włosom. Jest to możliwe, ponieważ wraz z kolagenem przyswajany jest naturalny barwnik, nadający naszym włosom i skórze kolor – melanina.

Pojawienie się pierwszych siwych włosów może stać się utrapieniem już dla bardzo młodych ludzi. Nie trzeba jednak stosować farb, a wystarczy poświęcić trochę czasu aby miejscowo zastosować Collagen Max® Natural i oczekiwać niesamowitych efektów.