Pierwsze miejsce dla Collage Max w konkursie produkt DlaZdrowia 2008 Brązowa pieczęć natury 2006 w kategorii najlepszy kosmetyk naturalny

Collagen Max® - zastosowania

KOLAGEN NA ŁYSIENIE PLACKOWATE

Łysienie plackowate jest choroba dotykającą ludzi w różnym wieku i jest bardzo uciążliwym schorzeniem. Systematyczne stosowanie kolagenu znacznie poprawi kondycję skóry głowy i prowadzi do pojawienia się zdrowych włosów.

Aktywne biologicznie białko jakim jest Collagen Max® świetnie odżywia skórę głowy oraz stymuluje do pracy mieszki włosowate.

STOSOWANIE COLLAGENU MAX® NA ŁYSIENIE PLACKOWATE

Jak przy wielu kuracjach naturalnymi preparatami przy aplikacji kolagenu niezbędna jest systematyczność. Na łysienie plackowate najlepiej stosować Collagen Max® Natural. Posiada on największą ilość melaniny ze wszystkich preparatów kolagenowych. produkowanych przez nas. Substancja ta odpowiada m.in. za naturalną barwę włosów. Należy stosować preparat 2 razy dziennie, zaraz po umyciu włosów, na zwilżonej skórze. Po okresie 2 miesięcy na skórze objętej schorzeniem pojawi się delikatny „meszek”. Nowe włosy będą posiadać naturalną barwę i przy dalszym stosowaniu kolagenu skutecznie zniwelują problem łysienia.